1963, 8 LISTOPADA

Gubernator John B. Connally potwierdził publicznie, że prezydent przyleci do Teksasu 21 listopada i odwiedzi San Antonio, Houston, Fort Worth, Dallas i Austin.

Tymczasem Secret Service podejmowała kolejne działania. Agent Lawson zwrócił się do Sekcji Badań Profilaktycznych (Protective Research Section), zajmującej się ewidencją osób, które przez swe zachowanie mogły stanowić zagrożenie bezpieczeństwa prezydenta, z prośbą o przekazanie listy takich postaci. Otrzymał odpowiedź, że kartoteki tej sekcji dla terenów Dallas i Fort Worth nie zawierają żadnego nazwiska.

Agent Sorrels natomiast analizował problemy, jakie napotka obstawa prezydenta w miejscu ewentualnego lunchu. Secret Service uważała budynek ligi kobiecej za bardziej odpowiedni z punktu widzenia bezpieczeństwa, ponieważ w Trade Mart było 16 przejść trudnych do kontrolowania. Jednakże ostatecznie uznano, że oba pomieszczenia są do przyjęcia.Kategorie:Przebieg wydarzeń

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: